Úvod

Přihlášení

Úvod Úvod / Úvod

Úvod

Vítejte na stránkách TIPOVAČKY KHK SEVER

Firma WILLCAP spol. s r.o. Trutnov pro vás připravila další 13. ročník tipovací soutěže. Zahájena je dnešním datumem (23. srpna 2017) a pokračovat bude až do skončení letošní ligové sezóny družstev v oblasti KHK SEVER (tj. do konce měsíce května). Vždy po odehraném kole bude na těchto stránkách uveřejněno vyhodnocení a vypsána další aktuální nabídka zápasů, na které budete mít možnost sázet. Každý úspěšný tip je oceněn 1 bodem a pokud správně tipnete remízu získáte body 2. Po posledním kole bude odměněno věcnou cenou minimálně nejlepších 5 tipujících žebříčku.

Aby bylo možné tipovat je nutné se přihlásit (popřípadě se na stránkách zaregistrovat viz menu "Registrace zdarma" v pravém horním rohu stránky).

!!! AKTUALITY !!!

15. 5. 2018 - Doplněny výsledky dohrávek 26. kola (Lumírkovci Úpice B - Cukrárna Náchod B 14:4) a 17. kola (Sportcentrum Kocléřov - Dřevěnka Broumov C 5:13)
3. 5. 2018 - Doplněny výsledky dohrávek 25. kola (Vítkov Jilemnice - Devills Dolní Bousov B 9:10) a 24. kola (Mustang Brno - 40+ Trutnov 9:10, 40+ Trutnov - Trosky Litomyšl 8:10)
3. 4. 2018 - Doplněn výsledek dohrávky 22. kola (Modré růže Trutnov - Lions Jičín 5:13)
28. 3. 2018
- Doplněn výsledek dohrávky 22. kola (JC/DC Jičín - Je to marný Hostinné 14:4)
15. 1. 2018 - Doplněn výsledek dohrávky 11. kola (Dřevěnka Broumov B - Sparta Úpice 8:10)
5. 12. 2017 - Doplněny výsledky dohrávek 1. kola (Žraloci Trutnov - Rally bar Vrchlabí A 10:9 a Je to marný Hostinné - Baník Žacléř B 7:11) a 11. kola (Hagafa Oáza Pilníkov - Ďáblové Trutnov 2:16)
7. 11. 2017 - Doplněny výsledky dohrávek 8. kola (Baník Žacléř C - Je to marný Hostinné 9:10) a 9. kola (Nola Vilémov - Baník Žacléř B 21:17).
31. 10. 2017
 - Doplněn výsledek dohrávky 5. kola (Kumburk Nová Paka - U Soudku Arnultovice A 6:12).
17. 10. 2017
 - Doplněn výsledek dohrávky 5. kola (Dřevěnka Broumov A - Černý Sup Starý Rokytník A 1:17).
24. 8. 2017 - Startuje 13. ročník Tipovačky.

Aktuální ročník

2017/2018

TOP 10 ze žebříčku

PořadíBodůPříjmení jméno
1.123 bodů
5.4615
Tichý Roman
2.122 bodů
5.5385
Zahalka Lukas
3.122 bodů
5.5385
Vedmoch Pavel
4.120 bodů
5.3462
Unger Lukáš
5.120 bodů
5.3333
Matějka Patrik
6.116 bodů
5.2692
Gondek Jan
7.116 bodů
5.1923
Novotný Jiří
8.115 bodů
5.3750
Hendrych Daniel
9.113 bodů
5.1200
Svobodová Andrea
10.113 bodů
5.1154
Špaček Miroslav

Zobrazit celý žebříček