Úvod Úvod / Ukončená kola

Ukončená kola

33. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 14.05.2019 16:36
Konec kola: 18.05.2019 09:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen již v SOBOTU v 9:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Baník Žacléř - Želvičky BroumovLiga žen play offRemíza (9:10)
2.Medvědice Velký Třebešov - Vichřice z JeštěduLiga žen play offHosté (8:10)
3.Černý Sup Starý Rokytník A - Sharks Hradec KrálovéExtraliga o titulDomácí (14:4)
4.Baník Žacléř B - Vandalové Malé SvatoňoviceC liga východ (vyřazeno)
5.Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice - Podskaláci ÚpiceC liga východHosté (8:10)
6.Námořníci z Paluby Dvůr Králové - Nola VilémovC liga západDomácí (12:6)
7.Rally bar Vrchlabí B - Lions JičínC liga západDomácí (12:6)
8.Klikaři z Podskalky Úpice - Grizzly ChotěviceD ligaHosté (6:12)
9.Noví Koně Velká Jesenice - Prima Snílci Česká SkaliceD ligaHosté (7:11)
10.Partyzánky z Chmelnice Úpice - Cukrárna Náchod CD ligaHosté (7:11)

32. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 07.05.2019 11:52
Konec kola: 12.05.2019 11:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen v neděli již v 11:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.40+ Trutnov - Fofr Team DuchcovSuperliga severozápadHosté (6:12)
2.Formani Duchcov - 40+ TrutnovSuperliga severozápadHosté (6:12)
3.Tornádo Trutnov - Černý Sup HajniceB liga východHosté (5:13)
4.Pistolníci Dolní Kalná - P&R RadimB liga západHosté (8:10)
5.Vodníci z Cukrárny Náchod - Bulls Velké PoříčíC liga východDomácí (12:6)
6.Zifčák Úpice - Kremlíci JosefovC liga východDomácí (10:8)
7.Lions Jičín - Dvoráci Dvůr KrálovéC liga západRemíza (10:9)
8.Orli Trutnov - Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéC liga západHosté (4:14)
9.Rally bar Vrchlabí A - JC/DC JičínC liga západDomácí (11:7)
10.Medvědi Velký Třebešov B - Dřevěnka Broumov BD ligaRemíza (9:10)

31. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 23.04.2019 16:13
Konec kola: 05.05.2019 11:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen v neděli již v 11:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Kobry Trutnov - Truhles Hradec KrálovéExtraliga o titulHosté (2:16)
2.Loco Trutnov - Black Angels TrutnovB liga východDomácí (10:8)
3.Prima Česká Skalice - Dřevěnka Broumov AB liga východRemíza (10:9)
4.P&R Radim - Devills Dolní Bousov AB liga západHosté (6:12)
5.Lucky Darts Jičín B - Štíři od Soudku ArnultoviceB liga západDomácí (12:6)
6.Bulls Velké Poříčí - Lelci z KramolnyC liga východRemíza (9:10)
7.Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice - Baník Žacléř BC liga východRemíza (9:10)
8.Modrý Vlci Trutnov - Je to marný HostinnéC liga západDomácí (10:8)
9.Výletní hospůdka Kocléřov - Orli TrutnovC liga západHosté (8:10)
10.Bar Zámeček Hostinné - Cukrárna Náchod CD ligaDomácí (10:8)

30. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 17.04.2019 19:37
Konec kola: 21.04.2019 13:00
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Lucky Darts Jičín A - U Vlčků RtyněExtraliga sever o udrženíDomácí (13:5)
2.Tornádo Trutnov - Prima Česká SkaliceB liga východDomácí (10:8)
3.Puškvorec Velké Svatoňovice - Dřevěnka Broumov AB liga východHosté (7:11)
4.Devills Dolní Bousov A - Dangerous Rebels JičínB liga západHosté (8:10)
5.Sabotage A23 Jičín - Stará hora Horní MaršovB liga západDomácí (13:5)
6.Baník Žacléř B - Cukrárna Náchod BC liga východDomácí (11:7)
7.Vandalové Malé Svatoňovice - Kremlíci JosefovC liga východDomácí (10:8)
8.Rally bar Vrchlabí B - Dvoráci Dvůr KrálovéC liga západDomácí (10:8)
9.Žraloci Trutnov - Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéC liga západHosté (6:12)
10.Grizzly Chotěvice - Dřevěnka Broumov BD ligaDomácí (10:8)

29. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 10.04.2019 11:44
Konec kola: 14.04.2019 14:00
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Pivaři Habřina - Prima Plus Česká SkaliceExtraliga o titulHosté (8:10)
2.Badgers Kostelec n. O. - Fekobe PilníkovExtraliga o titulRemíza (9:10)
3.Medvědi Velký Třebešov A - Piráti od Vlčků Rtyně B liga východHosté (8:10)
4.Darts Brothers Červený Kostelec - Cukrárna Náchod AB liga východHosté (5:13)
5.Sabotage A23 Jičín - Vítkov JilemniceB liga západHosté (6:12)
6.U Kellerů Rudník - Sklípek VrchlabíB liga západDomácí (12:6)
7.Baník Žacléř C - Zifčák ÚpiceC liga východHosté (7:11)
8.Vodníci z Cukrárny Náchod - Lelci z KramolnyC liga východDomácí (10:8)
9.Divočáci Nemyčeves - Lions JičínC liga západHosté (4:14)
10.Výletní hospůdka Kocléřov - Žraloci TrutnovC liga západDomácí (11:7)

28. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 02.04.2019 10:48
Konec kola: 06.04.2019 15:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen již v SOBOTU v 15:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Truhles Hradec Králové - Prima Plus Česká SkaliceExtraliga o titulHosté (5:13)
2.Badgers Kostelec n. O. - Kobry TrutnovExtraliga o titulDomácí (10:8)
3.Lumírkovci Úpice A - Loco TrutnovB liga východDomácí (12:6)
4.Puškvorec Velké Svatoňovice - Medvědi Velký Třebešov AB liga východRemíza (10:9)
5.Štíři od Soudku Arnultovice - Kumburk Nová PakaB liga západHosté (8:10)
6.Vítkov Jilemnice - Stará hora Horní MaršovB liga západDomácí (10:8)
7.Lelci z Kramolny - Jestřábi z Puškvorce V. SvatoňoviceC liga východDomácí (11:7)
8.Orli Trutnov - Rally bar Vrchlabí AC liga západDomácí (13:5)
9.Noví Koně Velká Jesenice - HaFani TrutnovD ligaRemíza (9:10)
10.Nola Vilémov - Zlatí Bažanti Velké PoříčíLigový pohár C+ (první zápas)Domácí (21:14)

26. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 19.03.2019 12:29
Konec kola: 23.03.2019 09:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen již v SOBOTU v 9:00! V utkáních TOP Masterů tipujete, který z hráčů obsadí v konečném pořadí turnaje lepší pozici.

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Černý Sup Starý Rokytník A - Pivaři HabřinaExtraliga o titulHosté (7:11)
2.Prima Plus Česká Skalice - Truhles Hradec KrálovéExtraliga o titulDomácí (12:6)
3.Kobry Trutnov - Badgers Kostelec n. O.Extraliga o titulRemíza (10:9)
4.Fekobe Pilníkov - Sharks Hradec KrálovéExtraliga o titulDomácí (11:7)
5.Medvědice Velký Třebešov - Želvičky BroumovLiga žen sk. AHosté (7:11)
6.Baník Žacléř - Vichřice z JeštěduLiga žen sk. BDomácí (11:3)
7.Šilar David - Hendrych DanielTOP Master mužiRemíza (1:1)
8.Svatý Martin - Dlab JosefTOP Master mužiHosté (0:1)
9.Formanová Monika - Kousalová SašaTOP Master ženyHosté (0:1)
10.Jirků Elen - Melicharová NicolTOP Master ženyDomácí (1:0)

27. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 19.03.2019 12:15
Konec kola: 31.03.2019 14:00
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Prima Plus Česká Skalice - Pivaři HabřinaExtraliga o titulDomácí (10:8)
2.Fekobe Pilníkov - Badgers Kostelec n. O.Extraliga o titulDomácí (10:8)
3.Kobry Trutnov - Sharks Hradec KrálovéExtraliga o titulHosté (8:10)
4.Černý Sup Starý Rokytník A - Truhles Hradec KrálovéExtraliga o titulRemíza (9:10)
5.Černý Sup Hajnice - Cukrárna Náchod AB liga východRemíza (9:10)
6.Loco Trutnov - Piráti od Vlčků Rtyně B liga východDomácí (11:7)
7.U Kellerů Rudník - Devills Dolní Bousov AB liga západHosté (7:11)
8.Baník Žacléř C - Vandalové Malé SvatoňoviceC liga východHosté (8:10)
9.Divočáci Nemyčeves - Rally bar Vrchlabí BC liga západDomácí (14:4)
10.Bar Zámeček Hostinné - Prima Snílci Česká SkaliceD ligaRemíza (9:10)

25. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 13.03.2019 13:46
Konec kola: 17.03.2019 13:00
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Sokolíci Červený Kostelec - Republika ÚpiceExtraliga sever o udrženíDomácí (12:6)
2.Puškvorec Velké Svatoňovice - Loco TrutnovB liga východDomácí (11:7)
3.Tornádo Trutnov - Darts Brothers Červený KostelecB liga východDomácí (12:6)
4.P&R Radim - Dangerous Rebels JičínB liga západDomácí (11:7)
5.Štíři od Soudku Arnultovice - U Kellerů RudníkB liga západHosté (7:11)
6.Cukrárna Náchod B - Lumírkovci Úpice BC liga východDomácí (13:5)
7.Sparta Úpice - Lelci z KramolnyC liga východHosté (7:11)
8.Nola Vilémov - JC/DC JičínC liga západDomácí (11:7)
9.Žraloci Trutnov - Rally bar Vrchlabí AC liga západRemíza (10:9)
10.Medvědi Velký Třebešov B - Rýbrcoul TrutnovD ligaDomácí (11:7)

24. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 06.03.2019 19:15
Konec kola: 10.03.2019 14:00
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Badgers Kostelec n. O. - Prima Plus Česká SkaliceExtraliga o titulHosté (6:12)
2.Pivaři Habřina - Kobry TrutnovExtraliga o titulDomácí (10:8)
3.Sharks Hradec Králové - Černý Sup Starý Rokytník AExtraliga o titulHosté (7:11)
4.Truhles Hradec Králové - Fekobe PilníkovExtraliga o titulDomácí (10:8)
5.Baník Žacléř A - Lucky Darts Jičín AExtraliga sever o udrženíHosté (8:10)
6.Black Angels Trutnov - Puškvorec Velké SvatoňoviceB liga východDomácí (13:5)
7.Devills Dolní Bousov B - Lucky Darts Jičín BB liga západHosté (4:14)
8.Vodníci z Cukrárny Náchod - Podskaláci ÚpiceC liga východDomácí (13:5)
9.Modrý Vlci Trutnov - Dvoráci Dvůr KrálovéC liga západ (vyřazeno)
10.Klikaři z Podskalky Úpice - HaFani TrutnovD ligaDomácí (17:1)

23. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 26.02.2019 13:32
Konec kola: 03.03.2019 11:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen v neděli již v 11:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Badgers Kostelec n. O. - Černý Sup Starý Rokytník AExtraliga o titulRemíza (10:9)
2.Pivaři Habřina - Fekobe PilníkovExtraliga o titulDomácí (12:6)
3.Sharks Hradec Králové - Prima Plus Česká SkaliceExtraliga o titulHosté (5:13)
4.Truhles Hradec Králové - Kobry TrutnovExtraliga o titulDomácí (10:8)
5.Vandalové Malé Svatoňovice - Zifčák ÚpiceC liga východRemíza (10:9)
6.Rally bar Vrchlabí B - Rafani Dvůr KrálovéC liga západDomácí (15:3)
7.Dřevěnka Broumov B - Černý Sup Starý Rokytník BD ligaRemíza (10:9)
8.Grizzly Chotěvice - Rýbrcoul TrutnovD ligaRemíza (10:9)
9.Medvědi Velký Třebešov B - Klikaři z Podskalky ÚpiceD ligaRemíza (10:9)
10.Noví Koně Velká Jesenice - Cukrárna Náchod CD ligaDomácí (12:6)

22. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 19.02.2019 07:00
Konec kola: 24.02.2019 11:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen v neděli již v 11:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.U Vlčků Rtyně - Baník Žacléř AExtraliga severHosté (7:11)
2.Lucky Darts Jičín A - Černý Sup Starý Rokytník AExtraliga severHosté (6:12)
3.Lumírkovci Úpice A - Piráti od Vlčků Rtyně B liga východDomácí (11:7)
4.Prima Česká Skalice - Černý Sup HajniceB liga východRemíza (9:10)
5.Stará hora Horní Maršov - Kumburk Nová PakaB liga západHosté (7:11)
6.Pistolníci Dolní Kalná - Devills Dolní Bousov AB liga západHosté (5:13)
7.Bulls Velké Poříčí - Kremlíci JosefovC liga východRemíza (9:10)
8.Je to marný Hostinné - Rally bar Vrchlabí BC liga západDomácí (11:7)
9.Rally bar Vrchlabí A - Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéC liga západHosté (7:11)
10.Medvědi Velký Třebešov B - Prima Snílci Česká SkaliceD ligaDomácí (12:6)

21. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 13.02.2019 10:30
Konec kola: 16.02.2019 10:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen již v SOBOTU v 10:00! V utkáních Zimní ligy tipujete, který z týmů obsadí v konečném pořadí soutěže lepší pozici.

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.U Soudku Arnultovice - Sokolíci Červený KostelecExtraliga severHosté (5:13)
2.Medvědi Velký Třebešov A - Prima Česká SkaliceB liga východHosté (8:10)
3.Pistolníci Dolní Kalná - Lucky Darts Jičín BB liga západDomácí (10:8)
4.Žraloci Trutnov - Zlatí Bažanti Velké PoříčíLigový pohár C+Hosté (9:21)
5.Bulls Velké Poříčí - Mizera & Co K.K. ÚpiceZimní liga (umístění)Remíza (1:1)
6.U Kellerů Rudník - Úletáři z Klikou ÚpiceZimní liga (umístění)Domácí (1:0)
7.Sparta Úpice - Šipkaři ze hřiště ProsečnéZimní liga (umístění)Remíza (1:1)
8.Snílci Úpice - Sparta z nostalgie ÚpiceZimní liga (umístění)Hosté (0:1)
9.Don Cortez Jičín - DC VrchlabíZimní liga (umístění)Hosté (0:1)
10.3 PÉ Pilníkov - Cukrárna a.s. NáchodZimní liga (umístění)Domácí (1:0)

20. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 05.02.2019 10:02
Konec kola: 10.02.2019 11:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen v neděli již v 11:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Černý Sup Starý Rokytník A - U Vlčků RtyněExtraliga severDomácí (11:7)
2.Republika Úpice - Lucky Darts Jičín AExtraliga severHosté (8:10)
3.Cukrárna Náchod A - Dřevěnka Broumov AB liga východDomácí (11:7)
4.Štíři od Soudku Arnultovice - Pistolníci Dolní KalnáB liga západHosté (5:13)
5.Podskaláci Úpice - Sparta ÚpiceC liga východHosté (7:11)
6.Vandalové Malé Svatoňovice - Jestřábi z Puškvorce V. SvatoňoviceC liga východHosté (7:11)
7.Divočáci Nemyčeves - Modrý Vlci TrutnovC liga západHosté (8:10)
8.Žraloci Trutnov - Orli TrutnovC liga západDomácí (10:8)
9.Bar Zámeček Hostinné - HaFani TrutnovD ligaHosté (5:13)
10.Grizzly Chotěvice - Medvědi Velký Třebešov BD ligaRemíza (10:9)

19. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 29.01.2019 10:33
Konec kola: 03.02.2019 11:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen v neděli již v 11:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Formani Duchcov - 40+ TrutnovSuperliga severozápadHosté (5:13)
2.40+ Trutnov - Fofr DuchcovSuperliga severozápadDomácí (14:4)
3.Lucky Darts Jičín A - Sokolíci Červený KostelecExtraliga severHosté (7:11)
4.Fekobe Pilníkov - Baník Žacléř AExtraliga severDomácí (10:8)
5.Darts Brothers Červený Kostelec - Prima Česká SkaliceB liga východHosté (8:10)
6.U Kellerů Rudník - Kumburk Nová PakaB liga západDomácí (11:7)
7.Vodníci z Cukrárny Náchod - Kremlíci JosefovC liga východDomácí (13:5)
8.Rafani Dvůr Králové - Výletní hospůdka KocléřovC liga západHosté (6:12)
9.Prima Snílci Česká Skalice - Grizzly ChotěviceD ligaHosté (6:12)
10.Rýbrcoul Trutnov - Dřevěnka Broumov BD ligaDomácí (12:6)

18. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 22.01.2019 10:16
Konec kola: 26.01.2019 09:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen již v SOBOTU v 9:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Černý Sup Starý Rokytník A - Fekobe PilníkovExtraliga severDomácí (10:8)
2.Black Angels Trutnov - Medvědi Velký Třebešov AB liga východRemíza (10:9)
3.Štíři od Soudku Arnultovice - Stará hora Horní MaršovB liga západDomácí (11:7)
4.Podskaláci Úpice - Jestřábi z Puškvorce V. SvatoňoviceC liga východDomácí (12:6)
5.Je to marný Hostinné - Výletní hospůdka KocléřovC liga západHosté (7:11)
6.Rafani Dvůr Králové - Divočáci NemyčevesC liga západRemíza (10:9)
7.Cukrárna Náchod C - Partyzánky z Chmelnice ÚpiceD ligaDomácí (12:6)
8.Prima Snílci Česká Skalice - Noví Koně Velká JeseniceD ligaDomácí (16:2)
9.Želvičky Broumov - Šikulky ÚpiceLiga žen sk. ADomácí (11:6)
10.Baník Žacléř - Ďáblice z NáchodskaLiga žen sk. BHosté (6:11)

17. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 15.01.2019 12:03
Konec kola: 19.01.2019 10:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen již v SOBOTU v 10:00! V utkáních TOP Masterů tipujete, který z hráčů obsadí v konečném pořadí turnaje lepší pozici.

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Ložisková Mafie Pšov - 40+ TrutnovSuperliga severozápadRemíza (9:10)
2.Lucky Darts Jičín A - Fekobe PilníkovExtraliga severHosté (7:11)
3.Sokolíci Červený Kostelec - Černý Sup Starý Rokytník AExtraliga severHosté (7:11)
4.Kobry Trutnov - Baník Žacléř AExtraliga severHosté (8:10)
5.U Soudku Arnultovice - Republika ÚpiceExtraliga severRemíza (9:10)
6.Cukrárna Náchod B - Vandalové Malé SvatoňoviceC liga východHosté (7:11)
7.Rally bar Vrchlabí B - Nola VilémovLigový pohár C+Hosté (9:21)
8.Formanová Monika - Uhříčková LenkaTOP Master ženyDomácí (1:0)
9.Ulrich Michal - Svatý MartinTOP Master mužiHosté (0:1)
10.Vaněk Pavel - Jurik MartinTOP Master mužiDomácí (1:0)

16. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 18.12.2018 09:08
Konec kola: 12.01.2019 16:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen již v SOBOTU v 16:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Darts Brothers Červený Kostelec - Devills Dolní Bousov BLigový pohár AA+Domácí (21:9)
2.Fekobe Pilníkov - Pivaři HabřinaLigový pohár AA+Hosté (17:21)
3.Maséři Hradec Králové - 40+ TrutnovLigový pohár AA+Hosté (13:21)
4.U Vlčků Rtyně - Kobry TrutnovExtraliga severHosté (6:12)
5.Černý Sup Hajnice - Dvoračka TrutnovB liga východDomácí (10:8)
6.Dangerous Rebels Jičín - Sklípek VrchlabíB liga západDomácí (13:5)
7.Zlatí Bažanti Velké Poříčí - Sparta ÚpiceC liga východDomácí (15:3)
8.Dvoráci Dvůr Králové - Lions JičínC liga západHosté (8:10)
9.JC/DC Jičín - Rally bar Vrchlabí AC liga západDomácí (12:6)
10.Klikaři z Podskalky Úpice - Bar Zámeček HostinnéD ligaRemíza (10:9)

15. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 11.12.2018 12:27
Konec kola: 16.12.2018 14:00
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Republika Úpice - Baník Žacléř AExtraliga severHosté (8:10)
2.Dřevěnka Broumov A - Prima Česká SkaliceB liga východDomácí (11:7)
3.Black Angels Trutnov - Loco TrutnovB liga východDomácí (14:4)
4.Devills Dolní Bousov A - P&R RadimB liga západHosté (8:10)
5.Vítkov Jilemnice - Devills Dolní Bousov BB liga západHosté (5:13)
6.Vodníci z Cukrárny Náchod - Baník Žacléř CC liga východ (vyřazeno)
7.Lelci z Kramolny - Bulls Velké PoříčíC liga východDomácí (10:8)
8.Je to marný Hostinné - Modrý Vlci TrutnovC liga západRemíza (9:10)
9.Orli Trutnov - Výletní hospůdka KocléřovC liga západDomácí (11:7)
10.Medvědi Velký Třebešov B - HaFani TrutnovD ligaDomácí (10:8)

14. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 05.12.2018 20:52
Konec kola: 08.12.2018 11:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen již v SOBOTU v 11:00! V utkáních Mistrovství SVČ tipujete, který z hráčů obsadí v konečném žebříčku lepší pozici (podmínkou je, že se oba finále zúčastní).

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Bulls Velké Poříčí - Sparta ÚpiceLigový pohár C+Hosté (13:21)
2.Žraloci Trutnov - Rafani Dvůr KrálovéLigový pohár C+Domácí (21:11)
3.Kousalová Saša - Košťálová EvaMistrovství SVČ ženyHosté (0:1)
4.Jirků Elen - Hofmanová JitkaMistrovství SVČ ženy (vyřazeno)
5.Kordová Romana 1969 - Formanová DenisaMistrovství SVČ ženyHosté (0:1)
6.Horká Alena - Chládková VeronikaMistrovství SVČ ženyDomácí (1:0)
7.Černý Pavel - Svoboda LiborMistrovství SVČ mužiDomácí (1:0)
8.Prokop Vladimír - Semerák JanMistrovství SVČ mužiDomácí (1:0)
9.Bedlivý Pavel - Dvořáček JanMistrovství SVČ mužiHosté (0:1)
10.Kousal Zdeněk - Plíšek JakubMistrovství SVČ mužiDomácí (1:0)

13. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 27.11.2018 11:19
Konec kola: 02.12.2018 11:00
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Baník Žacléř A - Sokolíci Červený KostelecExtraliga severRemíza (10:9)
2.Dřevěnka Broumov C - Puškvorec Velké SvatoňoviceB liga východRemíza (10:9)
3.Medvědi Velký Třebešov - Lumírkovci Úpice AB liga východDomácí (11:7)
4.Prima Česká Skalice - Dvoračka TrutnovB liga východRemíza (10:9)
5.Stará hora Horní Maršov - Sabotage A23 JičínB liga západRemíza (10:9)
6.Dangerous Rebels Jičín - Devills Dolní Bousov AB liga západDomácí (14:4)
7.Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice - Vodníci z Cukrárny NáchodC liga východDomácí (11:7)
8.Divočáci Nemyčeves - Orli TrutnovC liga západHosté (6:12)
9.Dvoráci Dvůr Králové - Rally bar Vrchlabí BC liga západDomácí (11:7)
10.Námořníci z Paluby Dvůr Králové - Žraloci TrutnovC liga západDomácí (10:8)

12. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 20.11.2018 11:34
Konec kola: 24.11.2018 16:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen již v SOBOTU v 16:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.U Soudku Arnultovice - Černý Sup Starý Rokytník AExtraliga severHosté (5:13)
2.Zifčák Úpice - Baník Žacléř CC liga východRemíza (10:9)
3.Námořníci z Paluby Dvůr Králové - Je to marný HostinnéC liga západDomácí (11:7)
4.U Kellerů Rudník - Darts Brothers Červený KostelecLigový pohár AA+Hosté (11:21)
5.Devills Dolní Bousov B - P&R RadimLigový pohár AA+Domácí (21:18)
6.Pistolníci Dolní Kalná - Fekobe PilníkovLigový pohár AA+Hosté (13:21)
7.Zlatí Bažanti Velké Poříčí - Nola VilémovLigový pohár C+Hosté (19:21)
8.Noví Koně Velká Jesenice - Rally bar Vrchlabí BLigový pohár C+Hosté (16:21)
9.Černý Sup Starý Rokytník B - Žraloci TrutnovLigový pohár C+Hosté (5:21)
10.Bar Zámeček Hostinné - Rafani Dvůr KrálovéLigový pohár C+Hosté (15:21)

11. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 07.11.2018 14:54
Konec kola: 18.11.2018 14:00
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Černý Sup Starý Rokytník A - Sokolíci Červený KostelecExtraliga severHosté (7:11)
2.Prima Plus Česká Skalice - U Vlčků RtyněExtraliga severDomácí (12:6)
3.Republika Úpice - U Soudku ArnultoviceExtraliga severDomácí (14:4)
4.Piráti od Vlčků Rtyně - Medvědi Velký Třebešov AB liga východDomácí (11:7)
5.Vítkov Jilemnice - Sabotage A23 JičínB liga západHosté (4:14)
6.Podskaláci Úpice - Kremlíci JosefovC liga východHosté (7:11)
7.Zifčák Úpice - Baník Žacléř BC liga východ (STORNO)
8.Je to marný Hostinné - Rafani Dvůr KrálovéC liga západDomácí (11:7)
9.Nola Vilémov - Rally bar Vrchlabí AC liga západDomácí (10:8)
10.Grizzly Chotěvice - HaFani TrutnovD ligaHosté (8:10)

10. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 31.10.2018 05:57
Konec kola: 04.11.2018 13:00
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Fofr Duchcov - 40+ TrutnovSuperliga severozápadDomácí (11:7)
2.40+ Trutnov - Formani DuchcovSuperliga severozápadDomácí (10:8)
3.Lucky Darts Jičín A - Baník Žacléř AExtraliga severDomácí (12:6)
4.Sokolíci Červený Kostelec - Republika ÚpiceExtraliga severDomácí (11:7)
5.U Vlčků Rtyně - Fekobe PilníkovExtraliga severHosté (7:11)
6.Kobry Trutnov - Černý Sup Starý Rokytník AExtraliga severRemíza (10:9)
7.Loco Trutnov - Lumírkovci Úpice AB liga východRemíza (10:9)
8.Stará hora Horní Maršov - Vítkov JilemniceB liga západDomácí (16:2)
9.Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice - Lelci z KramolnyC liga východDomácí (10:8)
10.Modrý Vlci Trutnov - Lions JičínC liga západDomácí (12:6)

9. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 23.10.2018 20:33
Konec kola: 28.10.2018 11:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen v neděli již v 11:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Baník Žacléř A - U Vlčků RtyněExtraliga severHosté (8:10)
2.Cukrárna Náchod A - Černý Sup HajniceB liga východDomácí (11:7)
3.Puškvorec Velké Svatoňovice - Prima Česká SkaliceB liga východHosté (7:11)
4.Štíři od Soudku Arnultovice - Devills Dolní Bousov BB liga západDomácí (12:6)
5.Podskaláci Úpice - Bulls Velké PoříčíC liga východHosté (6:12)
6.Baník Žacléř B - Lumírkovci Úpice BC liga východRemíza (10:9)
7.Nola Vilémov - Je to marný HostinnéC liga západDomácí (11:7)
8.Námořníci z Paluby Dvůr Králové - JC/DC JičínC liga západDomácí (10:8)
9.Dřevěnka Broumov B - Klikaři z Podskalky ÚpiceD ligaDomácí (12:6)
10.Prima Snílci Česká Skalice - Bar Zámeček HostinnéD ligaDomácí (10:8)

8. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 16.10.2018 16:14
Konec kola: 20.10.2018 10:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen již v SOBOTU v 10:00! V utkáních TOP Masterů tipujete, který z hráčů obsadí v konečném pořadí turnaje lepší pozici.

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Dvoračka Trutnov - Dřevěnka Broumov AB liga východHosté (6:12)
2.Nola Vilémov - Žraloci TrutnovLigový pohár C+Domácí (21:11)
3.Noví koně Velká Jesenice - Rýbrcoul TrutnovLigový pohár C+Domácí (21:17)
4.Sparta Úpice - Rally bar Vrchlabí BLigový pohár C+Hosté (19:21)
5.Želvičky Broumov - Medvědice Velký TřebešovLiga žen skupina AHosté (9:11)
6.Baník Žacléř - HradečandyLiga žen skupina BDomácí (11:9)
7.Rezek Petr - Ulrich MichalTOP Master mužiHosté (0:1)
8.Černý Pavel - Tišler MatějTOP Master mužiDomácí (1:0)
9.Košťálová Eva - Dvořáková ŠárkaTOP Master ženyHosté (0:1)
10.Jirků Elen - Hofmanová JitkaTOP Master ženyDomácí (1:0)

7. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 10.10.2018 10:46
Konec kola: 14.10.2018 13:00
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Lucky Darts Jičín A - Republika ÚpiceExtraliga severDomácí (11:7)
2.U Vlčků Rtyně - Černý Sup Starý Rokytník AExtraliga severHosté (5:13)
3.Loco Trutnov - Puškvorec Velké SvatoňoviceB liga východHosté (8:10)
4.Dangerous Rebels Jičín - P&R RadimB liga západDomácí (13:5)
5.Bulls Velké Poříčí - Baník Žacléř BC liga východDomácí (16:2)
6.Lumírkovci Úpice B - Cukrárna Náchod BC liga východHosté (4:14)
7.Divočáci Nemyčeves - Dvoráci Dvůr KrálovéC liga západDomácí (11:7)
8.Výletní hospůdka Kocléřov - Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéC liga západHosté (8:10)
9.Bar Zámeček Hostinné - Grizzly ChotěviceD ligaDomácí (12:6)
10.Partyzánky z Chmelnice Úpice - Pohodáři z Balkánu V. SvatoňoviceD ligaDomácí (11:7)

6. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 02.10.2018 15:43
Konec kola: 07.10.2018 11:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen v neděli již v 11:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Baník Žacléř A - Fekobe PilníkovExtraliga severDomácí (10:8)
2.Kobry Truntov - U Soudku ArnultoviceExtraliga severDomácí (14:4)
3.Cukrárna Náchod A - Prima Česká SkaliceB liga východDomácí (13:5)
4.Dřevěnka Broumov C - Medvědi Velký Třebešov AB liga východDomácí (11:7)
5.Lucky Darts Jičín B - Devills Dolní Bousov BB liga západHosté (5:13)
6.Kremlíci Josefov - Jestřábi z Puškvorce V. SvatoňoviceC liga východDomácí (10:8)
7.Sparta Úpice - Zifčák ÚpiceC liga východDomácí (14:4)
8.Orli Trutnov - Nola VilémovC liga západHosté (4:14)
9.Rally bar Vrchlabí B - Rally bar Vrchlabí AC liga západHosté (5:13)
10.Klikaři z Podskalky Úpice - HaFani TrutnovD ligaDomácí (12:6)

5. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 25.09.2018 15:44
Konec kola: 30.09.2018 13:00
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.U Vlčků Rtyně - Sokolíci Červený KostelecExtraliga severDomácí (14:4)
2.Darts Brothers Červený Kostelec - Lumírkovci Úpice AB liga východDomácí (11:7)
3.Dvoračka Trutnov - Piráti od Vlčků RtyněB liga východDomácí (10:8)
4.Vítkov Jilemnice - Štíři od Soudku ArnultoviceB liga západHosté (6:12)
5.Sklípek Vrchlabí - Devills Dolní Bousov AB liga západDomácí (10:8)
6.Lelci z Kramolny - Podskaláci ÚpiceC liga východHosté (5:13)
7.Baník Žacléř C - Cukrárna Náchod BC liga východDomácí (10:8)
8.Rafani Dvůr Králové - Rally bar Vrchlabí BC liga západHosté (8:10)
9.Divočáci Nemyčeves - Výletní hospůdka KocléřovC liga západRemíza (9:10)
10.Bar Zámeček Hostinné - Pohodáři z Balkánu V. SvatoňoviceD ligaDomácí (11:7)

4. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 19.09.2018 17:22
Konec kola: 23.09.2018 10:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen v neděli již v 10:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.40+ Trutnov - Scorpions PlzeňSuperliga severozápadDomácí (15:3)
2.Mustang Brno - 40+ TrutnovSuperliga severozápadHosté (7:11)
3.40+ Trutnov - Gerlich FulnekSuperliga severozápadDomácí (10:8)
4.Trosky Litomyšl - 40+ TrutnovSuperliga severozápadHosté (2:12)
5.Černý Sup Starý Rokytník A - Baník Žacléř AExtraliga sever (vyřazeno (kontumace))
6.Dřevěnka Broumov C - Loco TrutnovB liga východRemíza (10:9)
7.Dangerous Rebels Jičín - Devills Dolní Bousov BB liga západDomácí (14:4)
8.Cukrárna Náchod B - Vodníci z Cukrárny NáchodC liga východHosté (6:12)
9.Žraloci Trutnov - Nola VilémovC liga západDomácí (11:7)
10.HaFani Trutnov - Černý Sup Starý Rokytník BD ligaHosté (8:10)

3. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 12.09.2018 07:19
Konec kola: 15.09.2018 09:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen již v SOBOTU v 9:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Zifčák Úpice - Baník Žacléř BC liga východDomácí (12:6)
2.Pohodáři z Balkánu Velké Svatoňovice - Zlatí Bažanti Velké PoříčíLigový pohár C+Hosté (6:21)
3.HaFani Trutnov - Nola VilémovLigový pohár C+Hosté (2:21)
4.Bulls Velké Poříčí - Žraloci TrutnovLigový pohár C+Hosté (13:21)
5.Rýbrcoul Trutnov - Černý Sup Starý Rokytník BLigový pohár C+Domácí (21:13)
6.Rafani Dvůr Králové - Sparta ÚpiceLigový pohár C+Hosté (13:21)
7.Šikulky Úpice - Želvičky BroumovLiga ženHosté (8:11)
8.Medvědice Velký Třebešov - Bělečandy Běleč n. O.Liga ženDomácí (11:9)
9.Dračice Hradec Králové - Ďáblice z NáchodskaLiga ženDomácí (11:3)
10.Vichřice z Ještědu - HradečandyLiga ženDomácí (11:7)

2. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 05.09.2018 12:09
Konec kola: 09.09.2018 13:00
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Fekobe Pilníkov - Sokolíci Červený KostelecExtraliga severDomácí (11:7)
2.Prima Plus Česká Skalice - Kobry TrutnovExtraliga severDomácí (16:2)
3.Lumírkovci Úpice A - Puškvorec Velké SvatoňoviceB liga východHosté (3:15)
4.Pistolníci Dolní Kalná - Štíři od Soudku ArnultoviceB liga západDomácí (12:6)
5.Baník Žacléř C - Kremlíci JosefovC liga východHosté (6:12)
6.Bulls Velké Poříčí - Lumírkovci Úpice BC liga východDomácí (16:2)
7.JC/DC Jičín - Lions JičínC liga západDomácí (14:4)
8.Rally bar Vrchlabí A - Výletní hospůdka KocléřovC liga západDomácí (12:6)
9.Klikaři z Podskalky Úpice - Prima Snílci Česká SkaliceD ligaDomácí (12:6)
10.Rýbrcoul Trutnov - Pohodáři z Balkánu V. SvatoňoviceD ligaDomácí (14:4)

1. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 22.08.2018 09:59
Konec kola: 02.09.2018 11:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen v neděli již v 11:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Republika Úpice - Černý Sup Starý Rokytník AExtraliga severHosté (6:12)
2.U Vlčků Rtyně - U Soudku ArnultoviceExtraliga severDomácí (13:5)
3.Černý Sup Hajnice - Black Angels TrutnovB liga východDomácí (10:8)
4.Prima Česká Skalice - Darts Brothers Červený KostelecB liga východDomácí (10:8)
5.Devills Dolní Bousov B - Stará hora Horní MaršovB liga západDomácí (11:7)
6.Kumburk Nová Paka - U Kellerů RudníkB liga západDomácí (11:7)
7.Cukrárna Náchod B - Zifčák ÚpiceC liga východHosté (7:11)
8.Dvoráci Dvůr Králové - Nola VilémovC liga západHosté (2:16)
9.Grizzly Chotěvice - Prima Snílci Česká SkaliceD ligaDomácí (10:8)
10.HaFani Trutnov - Cukrárna Náchod CD ligaDomácí (12:6)

Aktuální ročník

2018/2019

TOP 10 ze žebříčku

PořadíBodůPříjmení jméno
1.147 bodů
6.1515
Tichý Roman
2.141 bodů
6.0000
Bernard Libor
3.139 bodů
6.0909
Rada Petr
4.136 bodů
5.8125
Weintrager Robert
5.135 bodů
5.9677
Komárková Eliška
6.134 bodů
5.7419
Meixner Jiří
7.132 bodů
5.9655
Unger Lukáš
8.132 bodů
5.8065
Hendrych Daniel
9.131 bodů
5.8182
Plíšek Jakub
10.131 bodů
5.5938
Šantora Petr

Zobrazit celý žebříček

TOP 5 z posledního kola

PořadíBodůPříjmení jméno
1.7 bodůTichý Roman
2.7 bodůVít Josef
3.7 bodůKošťálová Eva
4.7 bodůŠtefl Dominik
5.7 bodůWeintrager Robert