Úvod Úvod / Ukončená kola

Ukončená kola

05. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 27.09.2022 12:42
Konec kola: 02.10.2022 11:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen v neděli již v 11:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Prima Plus Česká Skalice - Trosky LitomyšlSuperliga středovýchod ()
2.Trosky Litomyšl - 40+ TrutnovSuperliga středovýchod ()
3.40+ Trutnov - Prima Plus Česká SkaliceSuperliga středovýchod ()
4.Baník Žacléř A - Elita Jičín AExtraliga sever ()
5.Prima Česká Skalice A - Nola JilemniceExtraliga sever ()
6.Darts Brothers Červený Kostelec - Piráti od Vlčků RtyněB liga východ ()
7.Devills Dolní Bousov B - P&R RadimB liga západ ()
8.Dřevěnka Broumov C - Kremlíci JosefovC liga východ ()
9.Sabotage A23 Jičín - Továrna ProsečnéC liga západ ()
10.Orli Trutnov C - Krakeni Dvůr KrálovéD liga ()

04. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 21.09.2022 16:17
Konec kola: 24.09.2022 09:45
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen již v sobotu v 9:45!!! V utkáních TOP Grand Prix tipujete, který z hráčů obsadí v konečném pořadí turnaje lepší pozici.

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Nola Jilemnice - Baník Žacléř AExtraliga severDomácí (12:6)
2.Prima Česká Skalice B - Baník Žacléř BB liga východDomácí (10:8)
3.Rýbrcoul Trutnov - Piráti Paluba Dvůr KrálovéB liga západHosté (8:10)
4.Baník Žacléř C - Zifčák ÚpiceC liga východDomácí (10:8)
5.Medvědi Velký Třebešov B - Cukrárna Náchod BC liga východDomácí (10:8)
6.Rafani Dvůr Králové - Elita Jičín BC liga západDomácí (11:7)
7.Rally bar Vrchlabí - Grizzly ChotěviceC liga západDomácí (10:8)
8.UDH Horní Radechová - Medvědi Velký Třebešov CD ligaHosté (8:10)
9.Mašek Alexander - Davídek AntonínTOP Grand Prix mužiDomácí (1:0)
10.Formanová Monika - Šildbergerová KateřinaTOP Grand Prix ženyHosté (0:1)

03. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 14.09.2022 18:31
Konec kola: 18.09.2022 13:00
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Zlatí Bažanti Velké Poříčí - Kobry od Soudku ArnultoviceExtraliga severDomácí (12:6)
2.Prima Česká Skalice A - Černý Sup Starý Rokytník AExtraliga severRemíza (9:10)
3.Lelci z Kramolny - Sparta ÚpiceB liga východDomácí (10:8)
4.Lumírkovci Úpice A - Piráti od Vlčků RtyněB liga východDomácí (13:5)
5.Medvědi Velký Třebešov A - Dřevěnka Broumov AB liga východHosté (8:10)
6.Devills Dolní Bousov A - Pistolníci Dolní KalnáB liga západ (odloženo na 6.11.)
7.Vítkov Jilemnice - Devills Dolní Bousov BB liga západDomácí (13:5)
8.U Kellerů Rudník - Kumburk Nová PakaB liga západRemíza (9:10)
9.Kremlíci Josefov - Bulls Velké PoříčíC liga východ (storno)
10.Elita Jičín B - Továrna ProsečnéC liga západHosté (6:12)

02. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 06.09.2022 15:34
Konec kola: 11.09.2022 13:45
Info:

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Mustang Brno - 40+ TrutnovSuperliga středovýchodDomácí (12:6)
2.Prima Plus Česká Skalice - ŠK VyškovSuperliga středovýchodHosté (6:12)
3.Lucky Darts Jičín A - Nola JilemniceExtraliga severDomácí (11:7)
4.Elita Jičín A - Zlatí Bažanti Velké PoříčíExtraliga severHosté (4:14)
5.Cukrárna Náchod A - Černý Sup HajniceB liga východRemíza (10:9)
6.Rýbrcoul Trutnov - Žraloci TrutnovB liga západHosté (6:12)
7.Medvědi Velký Třebešov B - Dřevěnka Broumov BC liga východ (odloženo na 28.9.)
8.HaFani Trutnov - Grizzly ChotěviceC liga západHosté (6:12)
9.UDH Horní Radechová - Orli Trutnov CD ligaDomácí (12:6)
10.Na pohodu Vítězná B - Medvědi Velký Třebešov CD ligaHosté (8:10)

01. kolo - UKONČENO

Začátek kola: 23.08.2022 10:07
Konec kola: 04.09.2022 11:00
Info: POZOR! Příjem tipů bude ukončen v neděli již v 11:00!

ČísloUtkáníSkupinaVýhra (Výsledek)
1.Lucky Darts Jičín A - Elita Jičín AExtraliga severDomácí (10:8)
2.Republika Úpice - Zlatí Bažanti Velké PoříčíExtraliga severHosté (8:10)
3.Baník Žacléř A - Tornádo TrutnovExtraliga sever (odloženo na 24.10.)
4.Nola Jilemnice - Černý Sup Starý Rokytník AExtraliga severDomácí (11:7)
5.Prima Česká Skalice B - Sparta ÚpiceB liga východRemíza (9:10)
6.Puškvorec Velké Svatoňovice - Piráti od Vlčků RtyněB liga východDomácí (12:6)
7.Žraloci Trutnov - P&R RadimB liga západDomácí (12:6)
8.Lucky Darts Jičín B - Devills Dolní Bousov BB liga západDomácí (11:7)
9.Cukrárna Náchod B - Noví Koně Velká JeseniceC liga východDomácí (10:8)
10.Elita Jičín B - Orli Trutnov BC liga západHosté (8:10)

Aktuální ročník

2022/2023

TOP 10 ze žebříčku

PořadíBodůPříjmení jméno
1.23 bodů
5.7500
Vaisar Zdeněk
2.23 bodů
5.7500
Weintrager Robert
3.22 bodů
5.5000
Bernard Libor
4.22 bodů
5.5000
Blažek Daniel
5.22 bodů
5.5000
Unger Lukáš
6.22 bodů
5.5000
Pavlista Zdeněk
7.22 bodů
5.5000
Tichý Roman
8.22 bodů
5.5000
Bachtík Vojtěch
9.21 bodů
5.2500
Müller Antonín
10.20 bodů
5.0000
Štefl Dominik

Zobrazit celý žebříček