Úvod Úvod / Galerie medailistů

Galerie medailistů

Galerie medailistů jednotlivých ročníků soutěže

 
14. ročník 2018/2019
1. Tichý Roman (Rudník)
2. Bernard Libor (Dolní Bousov)
3. Rada Petr (Česká Skalice)
 
13. ročník 2017/2018
1. Tichý Roman (Rudník)
2. Zahálka Lukáš (Česká Skalice)
3. Vedmoch Pavel (Chotěvice)
 
12. ročník 2016/2017
1. Štefl Dominik (Trutnov)
2. Tichý Roman (Rudník)
3. Hendrych Daniel (Jičín)
 
11. ročník 2015/2016
1. Tichý Roman (Rudník)
2. Patočka Jiří (Jičín)
3. Hek Michal (Hostinné)
 
10. ročník 2014/2015
1. Vít Josef (Velké Svatoňovice)
2. Šantora Petr (Dvůr Králové)
3. Petrová Bohdana (Holice)
 
9. ročník 2013/2014
1. Potoček Jan (Úpice)
2. Štefl Dominik (Trutnov)
3. Záruba Daniel (Libáň)
 
8. ročník 2012/2013
1. Hartman Libor (Jičín)
2. Mlateček Jaroslav (Žacléř)
3. Tichý Roman (Rudník)
 
7. ročník 2011/2012
1. Hartman Libor (Jičín)
2. Tylš Josef (Trutnov)
3. Bezvoda Michal (Jičín)
 
6. ročník 2010/2011
1. Vít Josef (Velké Svatoňovice)
2. Hek Michal (Hostinné)
3. Tichý Roman (Rudník)
 
5. ročník 2009/2010
1. Vít Josef (Velké Svatoňovice)
2. Hromádko Leoš (Trutnov), Kotrbatý Petr (Svoboda nad Úpou) a Vedmoch Pavel (Chotěvice)
 
4. ročník 2008/2009
1. Šilar David (Trutnov)
2. Mlateček Jaroslav (Žacléř)
3. Eliáš Petr (Trutnov) a Mikundová Petra (Trutnov)
 
3. ročník 2007/2008
1. Mikundová Petra (Trutnov)
2. Prouza Michal (Batňovice)
3. Srnková Naděžda (Úpice)
 
2. ročník 2006/2007
1. Kotrbatý Petr (Trutnov) a Kuric Robert (Trutnov)
3. Mikundová Petra (Trutnov)
 
1. ročník 2005/2006
1. Hanuš Martin (Červený Kostelec)
2. Byrtus Michal (Těšetice)
3. Jörka Jaroslav (Úpice) a Sucharda Petr (Mladé Buky)

Aktuální ročník

2018/2019

TOP 10 ze žebříčku

PořadíBodůPříjmení jméno
1.147 bodů
6.1515
Tichý Roman
2.141 bodů
6.0000
Bernard Libor
3.139 bodů
6.0909
Rada Petr
4.136 bodů
5.8125
Weintrager Robert
5.135 bodů
5.9677
Komárková Eliška
6.134 bodů
5.7419
Meixner Jiří
7.132 bodů
5.9655
Unger Lukáš
8.132 bodů
5.8065
Hendrych Daniel
9.131 bodů
5.8182
Plíšek Jakub
10.131 bodů
5.5938
Šantora Petr

Zobrazit celý žebříček

TOP 5 z posledního kola

PořadíBodůPříjmení jméno
1.7 bodůŠtefl Dominik
2.7 bodůWeintrager Robert
3.7 bodůTichý Roman
4.7 bodůVít Josef
5.7 bodůKošťálová Eva