Úvod Úvod / Galerie medailistů

Galerie medailistů

Galerie medailistů jednotlivých ročníků soutěže

 
18. ročník 2023/2024
1. Tišler Matěj (Malé Svatoňovice)
2. Tichý Roman (Rudník)
3. Weintrager Robert (Starý Rokytník)
 
17. ročník 2022/2023
1. Weintrager Robert (Starý Rokytník)
2. Tišler Matěj (Malé Svatoňovice)
3. Tichý Roman (Rudník)
 
16. ročník 2020/2022
1. Matějka Patrik (Jičín)
2. Kobr Petr (Vysoké nad JIzerou)
3. Tichý Roman (Rudník)
 
15. ročník 2019/2020
Ročník byl z důvodu nedohrání týmových soutěží (koronavir) anulován
 
14. ročník 2018/2019
1. Tichý Roman (Rudník)
2. Bernard Libor (Dolní Bousov)
3. Rada Petr (Česká Skalice)
 
13. ročník 2017/2018
1. Tichý Roman (Rudník)
2. Zahálka Lukáš (Česká Skalice)
3. Vedmoch Pavel (Chotěvice)
 
12. ročník 2016/2017
1. Štefl Dominik (Trutnov)
2. Tichý Roman (Rudník)
3. Hendrych Daniel (Jičín)
 
11. ročník 2015/2016
1. Tichý Roman (Rudník)
2. Patočka Jiří (Jičín)
3. Hek Michal (Hostinné)
 
10. ročník 2014/2015
1. Vít Josef (Velké Svatoňovice)
2. Šantora Petr (Dvůr Králové)
3. Petrová Bohdana (Holice)
 
9. ročník 2013/2014
1. Potoček Jan (Úpice)
2. Štefl Dominik (Trutnov)
3. Záruba Daniel (Libáň)
 
8. ročník 2012/2013
1. Hartman Libor (Jičín)
2. Mlateček Jaroslav (Žacléř)
3. Tichý Roman (Rudník)
 
7. ročník 2011/2012
1. Hartman Libor (Jičín)
2. Tylš Josef (Trutnov)
3. Bezvoda Michal (Jičín)
 
6. ročník 2010/2011
1. Vít Josef (Velké Svatoňovice)
2. Hek Michal (Hostinné)
3. Tichý Roman (Rudník)
 
5. ročník 2009/2010
1. Vít Josef (Velké Svatoňovice)
2. Hromádko Leoš (Trutnov), Kotrbatý Petr (Svoboda nad Úpou) a Vedmoch Pavel (Chotěvice)
 
4. ročník 2008/2009
1. Šilar David (Trutnov)
2. Mlateček Jaroslav (Žacléř)
3. Eliáš Petr (Trutnov) a Mikundová Petra (Trutnov)
 
3. ročník 2007/2008
1. Mikundová Petra (Trutnov)
2. Prouza Michal (Batňovice)
3. Srnková Naděžda (Úpice)
 
2. ročník 2006/2007
1. Kotrbatý Petr (Trutnov) a Kuric Robert (Trutnov)
3. Mikundová Petra (Trutnov)
 
1. ročník 2005/2006
1. Hanuš Martin (Červený Kostelec)
2. Byrtus Michal (Těšetice)
3. Jörka Jaroslav (Úpice) a Sucharda Petr (Mladé Buky)

Aktuální ročník

2023/2024

TOP 10 ze žebříčku

PořadíBodůPříjmení jméno
1.143 bodů
6.0000
Tišler Matěj
2.138 bodů
5.7857
Tichý Roman
3.137 bodů
5.6207
Weintrager Robert
4.137 bodů
5.5517
Pavlista Zdeněk
5.131 bodů
5.5385
Blažek Miroslav
6.129 bodů
5.4815
Plíšek Jakub
7.129 bodů
5.2414
Bernard Libor
8.127 bodů
5.1724
Görner Vit
9.124 bodů
5.2143
Bernard Tomáš
10.122 bodů
5.0357
Grof Tomáš

Zobrazit celý žebříček

TOP 5 z posledního kola

PořadíBodůPříjmení jméno
1.7 bodůTišler Matěj
2.7 bodůPavlista Zdeněk
3.6 bodůVaisar Zdeněk
4.6 bodůPošepný Oldřich
5.6 bodůSlabý Tomáš