Úvod Úvod / Galerie medailistů

Galerie medailistů

Galerie medailistů jednotlivých ročníků soutěže

 
13. ročník 2017/2018
1. Tichý Roman (Rudník)
2. Zahálka Lukáš (Česká Skalice)
3. Vedmoch Pavel (Chotěvice)
 
12. ročník 2016/2017
1. Štefl Dominik (Trutnov)
2. Tichý Roman (Rudník)
3. Hendrych Daniel (Jičín)
 
11. ročník 2015/2016
1. Tichý Roman (Rudník)
2. Patočka Jiří (Jičín)
3. Hek Michal (Hostinné)
 
10. ročník 2014/2015
1. Vít Josef (Velké Svatoňovice)
2. Šantora Petr (Dvůr Králové)
3. Petrová Bohdana (Holice)
 
9. ročník 2013/2014
1. Potoček Jan (Úpice)
2. Štefl Dominik (Trutnov)
3. Záruba Daniel (Libáň)
 
8. ročník 2012/2013
1. Hartman Libor (Jičín)
2. Mlateček Jaroslav (Žacléř)
3. Tichý Roman (Rudník)
 
7. ročník 2011/2012
1. Hartman Libor (Jičín)
2. Tylš Josef (Trutnov)
3. Bezvoda Michal (Jičín)
 
6. ročník 2010/2011
1. Vít Josef (Velké Svatoňovice)
2. Hek Michal (Hostinné)
3. Tichý Roman (Rudník)
 
5. ročník 2009/2010
1. Vít Josef (Velké Svatoňovice)
2. Hromádko Leoš (Trutnov), Kotrbatý Petr (Svoboda nad Úpou) a Vedmoch Pavel (Chotěvice)
 
4. ročník 2008/2009
1. Šilar David (Trutnov)
2. Mlateček Jaroslav (Žacléř)
3. Eliáš Petr (Trutnov) a Mikundová Petra (Trutnov)
 
3. ročník 2007/2008
1. Mikundová Petra (Trutnov)
2. Prouza Michal (Batňovice)
3. Srnková Naděžda (Úpice)
 
2. ročník 2006/2007
1. Kotrbatý Petr (Trutnov) a Kuric Robert (Trutnov)
3. Mikundová Petra (Trutnov)
 
1. ročník 2005/2006
1. Hanuš Martin (Červený Kostelec)
2. Byrtus Michal (Těšetice)
3. Jörka Jaroslav (Úpice) a Sucharda Petr (Mladé Buky)

Aktuální ročník

2018/2019

TOP 10 ze žebříčku

PořadíBodůPříjmení jméno
1.90 bodů
6.4286
Rada Petr
2.90 bodů
6.4286
Weintrager Robert
3.87 bodů
6.2143
Komárková Eliška
4.87 bodů
6.2143
Bernard Libor
5.87 bodů
6.2143
Plíšek Jakub
6.84 bodů
6.0000
Tichý Roman
7.84 bodů
6.0000
Vávra Jiří
8.81 bodů
5.7857
Kořínek Jan
9.81 bodů
5.7857
Vedmoch Pavel
10.80 bodů
6.1538
Hendrych Daniel

Zobrazit celý žebříček

TOP 5 z posledního kola

PořadíBodůPříjmení jméno
1.9 bodůVaisar Zdeněk
2.8 bodůGrof Tomáš
3.8 bodůKomárková Eliška
4.8 bodůUnger Lukáš
5.8 bodůTišler Matěj